• Türkçe
 • Mail LB Kurumsal Mail

  Hakkımızda

  Mail LB, 2003 yılı itibariyle faaliyetlerine hem bireysel hem kurumsal müşterilere özel mail hizmeti sunma amacıyla başlamıştır. Bugün yaklaşık 20 yıllık bir hizmet yolculuğu içerisinde bulunulması ile birlikte büyük bir tecrübe elde edilmiş ve bu tecrübe her hizmetin daha üst bir noktaya ulaşmasını sağlamıştır. Mail LB sayesinde kurumsal e-mail hizmetlerinin alınması ile birlikte esnek kota özelliğinden kolay yönetime kadar birçok farklı avantaj elde edilmektedir. Bu özel avantajlar ile birlikte temel amaç sizlere her zaman kalıcı ve sürekli geçerli çözümler sağlamaktadır.

  Firmamız yıllardır sürdürdüğü yenilikçi ve çözüm odaklı yapısı sayesinde kurumsal yapınız için tüm e-posta problemlerinizde size çözüm sağlarken, sektörde öncü olmayı hedeflemektedir. Bu noktada hangi sektörde yer alırsanız alın, kurumsal e-posta problemlerinize karşılık Mail LB her zaman yanınızda olacaktır.

  Günümüzün teknolojik koşullarında kurumsal yapıya sahip her şirketin iletişimini internet üzerinden sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesi gerekir. Çünkü bu sayede çok daha karlı, geçerli ve uzun ömürlü bir işleyiş elde edilebilmektedir. Kurumsal yapıda ki bu ihtiyaçlarınıza karşılık olarak da Mail LB internet dünyasındaki en iyi iletişimi elde etmeniz için size kurumsal e-mail çözümleri sunmaktadır.

  Mail LB olarak en önemli değerlerimiz arasında;

  • Sizi bir müşteri değil iş ortağı olarak görmek,

  • Verilerinizi daima korumak,

  • Size güven vermek,

  • Sorunsuz bir işleyiş sağlamak bulunmaktadır.

  Bu anlayış ile birlikte sizlere sunduğumuz kapsamlı yönetim imkanına sahip kurumsal e-mail hizmetlerinde güvenlik duvarı, virüs koruması, spam kontrolü, özelleştirilebilir kota yönetimi gibi birçok avantaj bulunmaktadır.

  Kurumsal Mail